KOMPENSATOR PPHU
  ul. Szaniawskiego 5 ; 92-617 Łódź
  tel. (042) 648-88-32 ; fax (042) 648-89-05
kompensatory
start kompensatory FIRMA OFERTA GALERIA FORMULARZ KONTAKT kompensatory mapa strony
 • FIRMA
  OFERTA
    kompensatory
    węże elastyczne
    zwężki hydrauliczne
  GALERIA
    download
  FORMULARZ
  KONTAKT
 • FIRMA

  Kompensator PPHU
  Produkujemy wszystkie typy kompensatorów mieszkowych od średnicy DN20 do DN2000 oraz linie kompensacyjne.

  Firma Kompensator posiada wieloletnie doświadczenie w branży instalacyjnej. Szeroka współpraca z francuskim potentatem w dziedzinie kompensatorów firmą GOLDEN-FLEX, pozwoliły na uzyskanie nowoczesnych metod wytwarzania kompensatorów o najwyższej jakości.

  Kompensatory produkowane w Naszej firmie z siedzibą w Łodzi wytwarzane są w oparciu o wytyczne EJMA-CODAP-ADERKBLATT BS 5500 oraz ASME. Wszystkie produkty w Naszej ofercie podlegają ścisłym rygorom kontroli poprodukcyjnej. Każda sztuka, która przeznaczona jest do transportu musi być dokładnie sprawdzona.

  Firma Kompensator posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierów i techników. Nasza firma dba o wszechstronny rozwój pracowników, umożliwiając im dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi pracy oraz stwarzając możliwości do wymiany doświadczeń ze specjalistami branżowymi w kraju i zagranicą.

  Głównymi założeniami firmy jest zaspokojenie potrzeb i wymagań Naszych klientów. Oferujemy bardzo dobrą jakość w zamian za niską cenę. Poza tym Przedsiębiorstwo to skupia również swoją uwagę na doradztwie technicznym w doborze kompensatorów, by mogli Państwo znaleźć optymalne rozwiązanie każdego problemu. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  kompensatory
   
  kompensatory

  PRODUCENT KOMPENSATORÓW | KOMPENSATORY MIESZKOWE | KOMPENSATORY STALOWE | WĘŻE ELASTYCZNE

  copyright by KOMPENSATOR